آیا سوالی دارید؟ کلیک کنید
02176286415
دفتر فروش
09125939929
موبایل
پردیس ،جنب دانشگاه پردیس،خیابان صنعت گران
.
باربیکیو

باربیکیو گازی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

باربیکیو گازی ، باربیکیو گازی یکی از انواع باربیکیو است . همانطور که از نام آن پیداست ؛ باربیکیو یا کباب پز گازی ، وسیله ای است که با انرژی گاز(به صورت گاز مایع یا گاز شهری) کار می کند . از این وسیله برای کباب کردن و سیخ کشیدن مواد غذایی مانند گوشت ، ماهی و ... استفاده می شود .

اغلب مردم به هنگام تفریح و دورهمی های دوستانه یا خانوادگی ، غذاهای کبابی را به عنوان وعده غذایی انتخاب می کنند . حال ممکن است این دورهمی ها در خانه ، باغ ، باغچه و ... صورت گیرد . بهترین نوع انتخابی باربیکیو برای مکان هایی چون بالکن ، حیاط ، تراس ، حیاط خلوت ، باغ ، باغچه و دیگر محیط هایی که به گاز دسترسی دارند ، باربیکیو گازی می باشد . اکنون می خواهیم شما را با ویژگی ها و مزایا و معایب این نوع باربیکیو بیشتر آشنا کنیم . با ما همراه باشید .

با قرار دادن باربیکیو های گازی در حیاط ، باغ ، باغچه و ... خود می توانید دورهمی های خود را لذت بخش تر کنید . باربیکیو های گازی از جنس استیل ، سنگ ، چودن و آجر دارای مقاومتی بالا با قابلیت تمیز شدن آسان و سریع ، به سرعت گرم  و سرد می شوند . استفاده از این کباب پز ها در مقایسه با کباب پز های ذغالی بسیار آسان است . همچنین می توان درجه حرارت شعله ی این دستگاه ها را زیاد و کم کرد . البته باید این نکات را نیز در نظر بگیرید که کباب پز های گازی فقط و فقط در خانه یا مکان هایی که دارای گاز کشی هستند ، قابل استفاده می باشند و بسته به اندازه و نوع و خصوصیات آن قیمت های مختلفی دارند که نسبت به کباب پز های ذغالی بیشتر است . همچنین این کباب پز ها دود چندانی تولید نمی کنند و حرارت کم آنها از دودی شدن کباب شما جلوگیری می کند و شما گوشت یا استیک با کیفیت کباب پز های ذغالی نخواهید داشت . توجه کنید که در صورت آجری بودن ساختار باربیکیو ، باید محیطی را انتخاب کنید که نصب شلنگ در آن امکان پذیر باشد . همچنین در صورت تمایل به خرید کباب پز گازی از جنس فلز ، شعله پخش کن و جنس آن را در نظر بگیرید . در آخر باید این را ذکر کنیم که برخی از کباب پز های گازی ، قابلیت جا به جایی دارند . برای خرید باربیکیو با قابلیت جابه جایی باید نوع پرتابل آنها را انتخاب کنید که هزینه بسیار بالایی دارد .

سخن پایانی:

با توجه به توضیحات داده شده در می یابیم که کباب پز های گازی ، عمده ترین نوع کباب پز ها برای استفاده درمحیط های داخلی مانند حیاط ، باغ و... می باشند و خرید آنها بسته به نوع سلیقه ، مکان مورد نظر و هزینه ای که خریدار در نظر دارد ، انجام می شود .امیدواریم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد . برای تهیه ی باربیکیو گازی می توانید به فروشگاه مراجعه کنید .

1000 Characters left


آریانا فایر
آریانا فایر اولین تولید کننده باربیکیو ، تنور و شومینه به صورت پیش ساخته
پردیس ،جنب دانشگاه پردیس،خیابان صنعت گران
09125939929
info@arianafire.com

مجموعه آریانا فایر آماده مشاوره به شما عزیزان میباشد

مشاوره در واتساپ
Close and go back to page

Search